Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.net świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT

Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
    kliknij aby pobrać hod html
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net

Planety - podstawy wiedzy.

Wiedza na temat planet, ich ruchu i sile jest bezdyskusyjną podstawą. Dopiero na tej wiedzy można budować prawdziwe zrozumienie tematu, który jest jednym z podstawowych w astrologii. Dzięki intuicji która za podstawę weźmie rzetelną wiedzę można łączyć pewne fragmenty informacji i wnioskować na tej podstawie. Planety dla astrologa są źródłem pewnych znaków, podpowiedzi czy symboli. Dopiero prawidłowe ich połączenie może dać rzetelną informację. Poza sugerowaniem zdarzeń, planety przekazują także energię. Umiejętność jej czytania, lub bardziej odczuwania ma niewiele osób. Tę cechę trzeba po prostu mieć. Chciałbym więc przedstawić podstawowe informacje bez których o czytaniu horoskopu nie może być mowy.

Planety i ich miejsce. Każdy pewnie wie, ale mimo to przypomnę. Planety poruszają się wokół Słońca z różną prędkością. Różny jest czas obiegu planety wokół Słońca, a uzależnione to jest od odległości pomiędzy planetą a naszą gwiazdą. Najdalsza planeta Pluton, na obiegnięcie Słońca potrzebuje aż 248 ziemskich lat. Księżyc, naturalny satelita Ziemi okrąża ją w około 28 dni. Planety położone bliżej Słońca niż Ziemia nazywamy wewnętrznymi a dalsze zewnętrznymi.


Wpływ ruchów wstecznych. Istnieje kilka teorii na temat równoważenia się sił planet poruszających się ruchem prostym a poruszających się ruchem wstecznym. Według jednych siły te równoważą się a według innych większy wpływ maja ruchy wsteczne. Znaczenia ma oczywiście czy dana planeta znajduje się w swojej godności czy na wygnaniu. Zależy to od pozycji planety w danym dniu. Podobnie jest także z pozycją wywyższenia u upadku. Nie można jednoznacznie powiedzieć, że siły te równoważą się lub że, któraś z nich przeważa. . Doświadczenie jednak uczy że wnioski trzeba wyciągać indywidualnie.

Trzy sposoby poruszania. Planety mogą poruszać się w trzy różne sposoby. Ruchem prostym, wstecznym lub sprawiać wrażenie planety nieruchomej. Ruch wsteczny planety jest zawsze pozorny. Zjawisko to jest wszystkim znane i nazywa się względnością ruchu. Ponieważ nasze obserwacje czynimy z planety która sama jest w ruchu, powstaje złudzenie ruchu wstecznego niektórych planet. Jest to jednak zjawisko nie bez znaczenia. Ruch wsteczny niektórych planet ma wpływ na nasze życie. Zazwyczaj wystawiając nas na porażki, niepowodzenia, błędne decyzje lub po prostu pecha. W niektórych sytuacjach dobroczynne działanie planet, podczas ruchu wstecznego jest zahamowane.

Adammus(^)

Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą; zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net
Kod html do zamieszczenia powrót to artykułu
powrót na stronę główną

W naszym serwisie:

ADIA

ADIA - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.a49 + treść pytania
na numer 72480
koszt SMS 2zł netto (2.44zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: