Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.net świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ

Wróżby. za darmo, horoskop, tarot, przepowiednie, zaklęcia. Serwis ezoteryczny, z wróżbami. Wróżby, tarot, horoskop, zaklęcia, przepowiednie.

Wróżby !

Witamy! Oferujemy wróżby na żywo za pośrednictwem Chat, E-Mail oraz SMS. Zapraszamy do korzystania z usług naszych Doradców.
Wróżby na CHAT, SMS i E-MAIL.
DORADCY ONLINE REGULAMIN POMOC / KONTAKT

Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
    kliknij aby pobrać hod html
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net

O wróżbach online.

Przed przystąpieniem do pisania tego tekstu dokonałem penetracji Internetu w poszukiwaniu wiarygodnych serwisów internetowych, oferujących usługi ezoteryczne online. Oto wyniki.

Rynek wróżb internetowych rozwija się bardzo dynamicznie. Największe katalogi niemal codziennie notują kolejne strony o tematyce ogólnie znanej jako „ezoterycznej”. Wiele z nich to oczywiście, hobbystyczne strony których właściciele zajmują się ezoteryką amatorsko a swoje zajęcie traktują jako sposób na dorobienie lub po prostu zaprezentowanie się na szerszym forum. Znakomita większość tychże stron oferuje różnego rodzaju usługi wróżbiarskie, korzystając w bogactwa sposobów wróżenia. Ten rodzaj usług, przy całym swoim uroku, ma jednak kilka wad.

Pierwszą sprawą jest brak możliwości zweryfikowania umiejętności wróżbity czy wróżki. Strony www tychże osób, prezentują ich umiejętności jako najwyższe, co oczywiście stanowi formę reklamy i nijak nie daje się sprawdzić. Niektóre z witryn internetowych zawierają co prawda możliwość zamieszczania opinii ale trudno dać wiarę w ich prawdziwość. Czytając euforyczno-zachwycające opinie, trudno oprzeć się wrażeniu, że były pisane jedną ręką.

Drugą wadą tego typu usługi jest jej rozciągłość w czasie. Od chwili zadania pytania do uzyskania odpowiedzi mija nieraz kilka dni. Niewiele osób decyduje się na korzystanie z tych serwisów głównie dlatego że sporo pytań pozostaje w ogóle bez odpowiedzi. Na trzydzieści kilka złożonych pytań drogą mailową odpowiedzi doczekało się zaledwie osiem. Tylko w jednym przypadku odpowiedĄ uzyskałem tego samego dnia. Pozostałe spływały w ciągu kolejnych 2-4 dni. Z pewnością niektórym klientom to może odpowiadać lub raczej nie przeszkadzać. Żyjemy jednak w czasach Internetu i w zasadzie każda informacja jest dostępna natychmiast. Temu samemu zadaniu musi sprostać informacja o naszej przyszłości.


Znaleziono więc sposób na tego zaspokojenie tego typu zapotrzebowania. Powstały serwisy oferujące wróżby online.. W chwili obecnej na polskim rynku działa kilka tego typy serwisów. Na uwagę zasługują: Astrolinia.net, „Wrozbyonline” firmy Phonesat, „Viversum” oraz Astrolinia.pl. Są to serwisy o różnej wielkości, od rozbudowanych struktur, współpracujących z kilkudziesięcioma doradcami do małych serwisów z kilkoma doradcami.

Mamy więc do dyspozycji chat na żywo, sms-chat, e-mail i wiadomość prywatną. Na stronie głównej pojawia się informacja o dostępności każdego doradcy. Najpopularniejszą formą kontaktu z doradcami jest telefon, zazwyczaj na numer 0-700 oraz nieśmiertelny SMS. Cena sms jest zalezna od aktualnie ogłoszonej promocji ale zazwyczaj obowiązują dwie stawki, 1,22zł oraz 2,44zł. Sporym powodzeniem ale mniejszym, cieszy się chat. Szczególnie w czasie ogłaszania różnego rodzaju promocji. Każdy klient otrzymuje wówczas pulę minut na rozmowy. Promowani są także klienci najbardziej aktywni.. Serwisy oferują zakup punktów na chat za pomocą popularnych kart płatniczych Visa i MasterCard, przelewów oraz telepłatności. Serwisy zapewnia pomoc techniczną dla klientów w czasie pracy doradców. W Astrolinia.net konsultant jest dostępny przez komunikator Gadu-Gadu. Serwisy „Viversum” i Astrolinia.net oferują swoim nowym klientom darmową pierwszą rozmowę. Usługi dodatkowe są szczególnie rozbudowane w „Wrozbyonline”, serwis ten posiada także własny sklep. Wybór serwisu jest oczywiście sprawą indywidualną i zależy od osobistych upodobań. Serwisy różnią się od siebie, wielkością, ceną, ilością dodatkowych usług a przede wszystkim kompetencją doradców z których wielu niestety nastawionych jest wyłącznie na zysk. Szczególnie razi przeciąganie rozmowy, zadawanie pytań zbytecznych oraz podawanie wymijających odpowiedzi. Z moich obserwacji wynika że administracja serwisów dba o własną renomę pozbywając się doradców nieuczciwych. Doradcy zanim przystąpią do pracy przechodzą w tej chwili weryfikację polegającą na sprawdzaniu ich umiejętności. Szczególnie restrykcyjny pod tym względem wydaje się być Astrolinia.net.

Korzystam z pomocy doradców ezoterycznych niezbyt często ale zdarza mi się czasem pytać o swój los. Korzystałem także z porad doradców we wszystkich serwisach które wymieniłem. Jest kilku doradców godnych polecenia w każdym z tych miejsc. Wybór pozostawiam czytającym.

Adammus(^)


Artykuły do przedruku.

Jeżeli jesteś właścicielem strony, znajdziesz tu ciekawe artykuły do przedruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów na bloga, czy do swojego sklepu internetowego, w serwisie astrolinia.net znajdziesz to, czego szukasz.

  • strony internetowe mogą; zamieszczać nasze artykuły tylko korzystając z kodu HTML zamieszczonego poniżej
  • inne media mogą zamieszczać nasze artykuły, informując czytelników, że artykół pochodzi z serwisu Astrolinia.net
Kod html do zamieszczenia powrót to artykułu
powrót na stronę główną

W naszym serwisie:

Ines

Ines - w serwisie Astrolinia.net

SMS do tego doradcy

Bezpośredni kontakt z tym ekspertem. Wyślij sms o treści:
ASTRO.w22 + treść pytania
na numer 72480
koszt SMS 2zł netto (2.44zł z VAT)
Teksty zaklęcia
Wiedza ezoteryczna
Wymiana linków.
Chat sms.
Planety - podstawy wiedzy.
O wróżbach online.
Zaklęcia miłosne
Czym jest Astrologia?
Klątwa a urok - różnice.
polecamy: